Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 G870.1362-DN70A-C i7-13620H 32 GB 4 TB SSD RTX5070 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
116.747,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 116747.06
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32 GB 4TB RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DN70A-C Satıcı: Casper Excalibur
117.795,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 117795.02
Casper Excalibur G870 Intel Core i7-13620H 32 GB 4TB RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DN70A-C - 4 TB
Satıcı: Casper Excalibur
120.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 120199.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 32 Gb 4Tb Rtx5070 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G870.1362-Dn70a-C
Satıcı: Casper Excalibur
120.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
4 120199.00
Casper Excalibur G870 I7-13620H 32 GB 4tb RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DN70A-C Satıcı: Casper Excalibur
121.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 121099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK