Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-DN70X-C i7-13620H 32 GB 2 TB+2 TB RTX5070 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
113.363,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 113363.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 4TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DN70X-C Satıcı: Casper Excalibur
114.365,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 114365.02
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 4TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DN70X-C Satıcı: Casper Excalibur
116.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
3 116709
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 4TB 8GB RTX5070 165Hz 15.6" Freedos G870.1362-DN70X-C
Satıcı: Casper Excalibur
116.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 116699.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 4TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DN70X-C Satıcı: Casper Excalibur
116.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 116699.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 32Gb 2Tb+2Tb Rtx5070 8Gb 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Dn70x-C
Satıcı: Casper Excalibur
116.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 116699.00
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 2TB+2TB RTX5070 8GB 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DN70X-C Satıcı: Casper Excalibur
117.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
7 117499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK