Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-DNA0X-C i7-13620H 32 GB 2 TB SSD + 2 TB SSD 6 GB RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
92.119,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
1 92119.06
Casper Excalibur G870.1362-DNA0X-C Intel Core i7-13620H 32GB RAM 2TB SSD + 2TB SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
92.903,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 92903.02
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 4TB 6GB RTX4050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DNA0X-C Satıcı: Casper Excalibur
94.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 94799.00
Casper Excalibur G870.1362-Dna0x-C Intel Core İ7-13620H 32Gb Ram 2Tb Ssd + 2Tb Ssd 6Gb Rtx4050 165Hz Freedos
Satıcı: Casper Excalibur
94.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 94799.00
Casper Excalibur G870.1362-DNA0X-C Intel Core i7-13620H 32GB RAM 2TB SSD + 2TB SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
94.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
5 94899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK