Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-DV50X-C i7-13620H 32 GB 500 GB SSD 8 GB RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
65.047,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 65047.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DV50X-C Satıcı: Casper Excalibur
65.659,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
2 65659.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DV50X-C Satıcı: Casper Excalibur
66.777,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 66777.04
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-DV50X-C - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
66.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 66999.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DV50X-C Satıcı: Casper Excalibur
66.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 66999.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 32Gb 500Gb 8Gb Rtx5050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Dv50x-C
Satıcı: Casper Excalibur
66.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 66999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK