Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-DV60X-C i7-13620H 32 GB 500 GB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
69.653,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 69653.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
70.265,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 70265.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB RTX5060 8GB 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
71.505,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 71505.54
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-DV60X-C
Satıcı: Casper Excalibur
71.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 71699.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 32Gb 500Gb Rtx5060 8Gb 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Dv60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
71.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
5 71699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK