Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 G870.1362-DV70A-C i7-13620H 32 GB 500 GB SSD RTX5070 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
84.787,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 84787.06
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32 GB 500GB RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DV70A-C Satıcı: Casper Excalibur
85.553,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
2 85553.02
Casper Excalibur G870 I7-13620H 32 GB 500GB RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DV70A-C Satıcı: Casper Excalibur
87.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
3 87099.00
Casper Excalibur G870 Intel Core i7-13620H 32GB 500GB RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DV70A-C - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
87.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 87299.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 32 Gb 500 Gb Rtx5070 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G870.1362-Dv70a-C
Satıcı: Casper Excalibur
87.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 87299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK