Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-DV70X-C i7-13620H 32 GB 500 GB RTX5070 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
79.147,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 79147.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
79.771,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 79771.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB RTX5070 8GB 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
81.252,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 81252.04
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 480GB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
81.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 81409
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB 8GB RTX5070 165Hz 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-DV70X-C
Satıcı: Casper Excalibur
81.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 81399.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
81.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 81399.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 32Gb 500Gb Rtx5070 8Gb 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Dv70x-C
Satıcı: Casper Excalibur
81.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
7 81399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK