Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-DVA0X-C i7-13620H 32 GB 500 GB NVMe SSD 6 GB RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
61.287,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 61287.06
Casper Excalibur G870.1362-DVA0X-C Intel Core i7-13620H 32GB RAM 500GB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
61.837,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 61837.02
Casper Excalibur G870.1362-DVA0X-C Intel Core i7-13620H 32GB RAM 500GB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
62.917,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 62917.04
Casper Excalibur G870.1362-DVA0X-C Intel Core i7-13620H 32GB RAM 480GB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
63.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 63109
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB 6GB RTX4050 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DVA0X-C - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 92 yorum
63.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 63099.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB 6GB RTX4050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DVA0X-C Satıcı: Casper Excalibur | 1 yorum
63.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 63099.00
Casper Excalibur G870.1362-Dva0x-C Intel Core İ7-13620H 32Gb Ram 500Gb Nvme Ssd 6Gb Rtx4050 165Hz Freedos
Satıcı: Casper Excalibur
63.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 63099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK