Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-DVJ0A-C i7-13620H 32 GB 500 GB 6 GB RTX3050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
58.655,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 58655.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DVJ0A-C Satıcı: Casper Excalibur
59.191,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 59191.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DVJ0A-C Satıcı: Casper Excalibur
60.215,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 60215.04
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 480GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DVJ0A-C Satıcı: Casper Excalibur
60.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
4 60409
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-DVJ0A-C - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
60.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 60399.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 32Gb 500Gb 6Gb Rtx3050 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G870.1362-Dvj0a-C
Satıcı: Casper Excalibur
60.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
6 60399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK