Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-DVJ0X-C - 500 GB - 32 GB
Satıcı: EK_AY bilişim | 1 yorum
52.580,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 52580.00
Casper Excalibur G870.1362-DVJ0X-C i7-13620H 32 GB 500 GB 6 GB RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
55.459,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 55459.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DVJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
55.957,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 55957.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DVJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
56.934,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 56934.04
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 480GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DVJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
57.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 57109
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G870.1362-DVJ0X-C - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 1 yorum
57.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 57099.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB 6GB RTX3050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DVJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
57.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 57099.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 32Gb 500Gb 6Gb Rtx3050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Dvj0x-C
Satıcı: Casper Excalibur
57.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
8 57099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK