Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 I7-13620H 32 GB 2TB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DX50A-C - 2 TB
Satıcı: INTERLAND BILISIM
70.533,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 70533.56
Casper Excalibur G870 G870.1362-DX50A-C i7-13620H 32 GB 2 TB SSD RTX5050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
81.873,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 81873.06
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32 GB 2TB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DX50A-C Satıcı: Casper Excalibur
82.515,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 82515.02
Casper Excalibur G870 I7-13620H 32 GB 2TB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DX50A-C Satıcı: Casper Excalibur
84.050,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
4 84050.54
Casper Excalibur G870 I7-13620H 32 GB 2TB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-DX50A-C - 2 TB
Satıcı: Casper Excalibur
84.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 84199.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 32 Gb 2Tb Rtx5050 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G870.1362-Dx50a-C
Satıcı: Casper Excalibur
84.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 84199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK