Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 2TB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Freedos G870.1362-DX60X-C
Satıcı: Prospera Ticaret | 4 yorum
64.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 64999.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
65.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 65599.00
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 2TB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Freedos G870.1362-DX60X-C
Satıcı: ÖZER TEKNOLOJİ | 4 yorum
66.316,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 66316.06
Casper Excalibur G870.1362-DX60X-C i7-13620H 32 GB 2 TB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: sandalbilişim
66.316,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 66316.06
Casper Excalibur G870.1362-DX60X-C i7-13620H 32 GB 2 TB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoyakala
70.499,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 70499.06
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 500GB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
71.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 71699.00
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 2TB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
83.397,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
7 83397.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 2TB RTX5060 8GB 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
84.822,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
8 84822.54
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 32Gb 2Tb Rtx5060 8Gb 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Dx60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
85.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
9 85099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK