Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 500GB RTX5070 8GB 165Hz 15.6\ Satıcı: Casper Excalibur
73.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
1 73699.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 16GB 1TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-BF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
75.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 75299.00
Casper Excalibur G870.1362-DX70X-C i7-13620H 32 GB 2 TB RTX5070 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
90.521,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 90521.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 2TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DX70X-C Satıcı: Casper Excalibur
91.335,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 91335.02
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 2TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DX70X-C Satıcı: Casper Excalibur
93.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 93209
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 2TB 8GB RTX5070 165Hz 15.6" Freedos G870.1362-DX70X-C
Satıcı: Casper Excalibur | 5 yorum
93.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 93199.00
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 2TB RTX5070 8GB 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DX70X-C Satıcı: Casper Excalibur
93.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
7 93199.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 32Gb 2Tb Rtx5070 8Gb 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Dx70x-C
Satıcı: Casper Excalibur
93.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 93199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK