Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-DXA0X-C i7-13620H 32 GB 2 TB NVMe SSD 6 GB RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
73.601,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
1 73601.06
Casper Excalibur G870.1362-DXA0X-C Intel Core i7-13620H 32GB RAM 2TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
74.283,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 74283.02
Casper Excalibur G870.1362-DXA0X-C Intel Core i7-13620H 32GB RAM 2TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
75.558,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
3 75558.54
Casper Excalibur G870.1362-DXA0X-C Intel Core i7-13620H 32GB RAM 2TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
75.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 sn önce
4 75809
Casper Excalibur G870 i7-13620H 32GB 2TB 6GB RTX4050 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DXA0X-C - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 92 yorum
75.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 75799.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 32GB 2TB 6GB RTX4050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-DXA0X-C Satıcı: Casper Excalibur
75.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 75799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK