Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-EF50X-C i7-13620H 64 GB 1 TB 8 GB RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
89.299,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 89299.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 64GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-EF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
90.061,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 90061.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 64GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-EF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
91.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 91909
Casper Excalibur G870 i7-13620H 64GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos G870.1362-EF50X-C - 1 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur
91.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 91899.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 64GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-EF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
91.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 91899.00
Casper Excalibur G870 i7-13620H 64GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-EF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
91.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
6 91899.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 64Gb 1Tb 8Gb Rtx5050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Ef50x-C
Satıcı: Casper Excalibur
91.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
7 91899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK