Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 G870.1362-EN60A-C i7-13620H 64 GB 4 TB SSD RTX5060 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
122.857,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 122857.06
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 64GB 4TB RTX5060 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-EN60A-C Satıcı: Casper Excalibur
123.871,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 123871.02
Casper Excalibur G870 Intel Core i7-13620H 64GB 4TB RTX5060 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-EN60A-C - 4 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur
126.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 126399.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 64Gb 4Tb Rtx5060 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G870.1362-En60a-C
Satıcı: Casper Excalibur
126.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 126399.00
Casper Excalibur G870 I7-13620H 64GB 4tb RTX5060 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-EN60A-C Satıcı: Casper Excalibur
127.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 127599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK