Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 G870.1362-EN70A-C i7-13620H 64 GB 4 TB SSD RTX5070 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
133.103,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 133103.06
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 64GB 4TB RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-EN70A-C Satıcı: Casper Excalibur
134.259,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 134259.02
Casper Excalibur G870 Intel Core i7-13620H 64GB 4TB RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-EN70A-C - 4 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur
136.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 136999.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 64Gb 4Tb Rtx5070 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G870.1362-En70a-C
Satıcı: Casper Excalibur
136.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 136999.00
Casper Excalibur G870 I7-13620H 64GB 4tb RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-EN70A-C Satıcı: Casper Excalibur
138.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 138499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK