Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-EN70X-C i7-13620H 64 GB 2 TB+2 TB RTX5070 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
129.719,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 129719.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 64GB 4TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-EN70X-C Satıcı: Casper Excalibur
130.829,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 130829.02
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 64GB 4TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-EN70X-C Satıcı: Casper Excalibur
133.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 133509
Casper Excalibur G870 i7-13620H 64GB 4TB 8GB RTX5070 165Hz 15.6" Freedos G870.1362-EN70X-C
Satıcı: Casper Excalibur
133.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 133499.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 64GB 4TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-EN70X-C Satıcı: Casper Excalibur
133.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 133499.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 64Gb 2Tb+2Tb Rtx5070 8Gb 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-En70x-C
Satıcı: Casper Excalibur
133.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 133499.00
Casper Excalibur G870 i7-13620H 64GB 2TB+2TB RTX5070 8GB 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-EN70X-C Satıcı: Casper Excalibur
134.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
7 134899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK