Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-EX50X-C i7-13620H 64 GB 2 TB 8 GB RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
98.887,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 98887.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 64GB 2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-EX50X-C Satıcı: Casper Excalibur
99.763,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 99763.02
Casper Excalibur G870 i7-13620H 64GB 2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos G870.1362-EX50X-C - 2 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur
101.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 101799.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 64Gb 2Tb 8Gb Rtx5050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Ex50x-C
Satıcı: Casper Excalibur
101.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
4 101799.00
Casper Excalibur G870 i7-13620H 64GB 2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-EX50X-C Satıcı: Casper Excalibur
102.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 102099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK