Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 G870.1362-EX60A-C i7-13620H 64 GB 2 TB SSD RTX5060 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
106.501,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 106501.06
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 64GB 2TB RTX5060 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-EX60A-C Satıcı: Casper Excalibur
107.407,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 107407.02
Casper Excalibur G870 Intel Core i7-13620H 64GB 2TB RTX5060 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-EX60A-C - 2 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur
109.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 109599.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 64Gb 2Tb Rtx5060 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G870.1362-Ex60a-C
Satıcı: Casper Excalibur
109.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 109599.00
Casper Excalibur G870 I7-13620H 64GB 2tb RTX5060 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-EX60A-C Satıcı: Casper Excalibur
110.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 110199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK