Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-EX60X-C i7-13620H 64 GB 2 TB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
103.117,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 103117.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 64GB 2TB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-EX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
103.977,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 103977.02
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 64GB 2TB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-EX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
106.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
3 106109
Casper Excalibur G870 i7-13620H 64GB 2TB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Freedos G870.1362-EX60X-C
Satıcı: Casper Excalibur | 10 yorum
106.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 106099.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 64GB 2TB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-EX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
106.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 106099.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 64Gb 2Tb Rtx5060 8Gb 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-Ex60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
106.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
6 106099.00
Casper Excalibur G870 i7-13620H 64GB 2TB RTX5060 8GB 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-EX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
106.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
7 106599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK