Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870 G870.1362-EX70A-C i7-13620H 64 GB 2 TB SSD RTX5070 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
116.747,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 116747.06
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 64GB 2TB RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-EX70A-C Satıcı: Casper Excalibur
117.795,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 117795.02
Casper Excalibur G870 Intel Core i7-13620H 64GB 2TB RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-EX70A-C - 2 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur
120.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 120199.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 64Gb 2Tb Rtx5070 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G870.1362-Ex70a-C
Satıcı: Casper Excalibur
120.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 120199.00
Casper Excalibur G870 I7-13620H 64GB 2tb RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G870.1362-EX70A-C Satıcı: Casper Excalibur
121.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 121099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK