Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-EX70R-C i7-13620H 64 GB 2 TB RTX5070 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
121.541,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 121541.06
Casper Excalibur G870 i7-13620H 64GB 2TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" W11P Gaming Laptop G870.1362-EX70R-C Satıcı: Casper Excalibur
122.597,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 122597.02
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 64GB 2TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" W11P Gaming Laptop G870.1362-EX70R-C Satıcı: Casper Excalibur
125.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
3 125109
Casper Excalibur G870 i7-13620H 64GB 2TB 8GB RTX5070 165Hz 15.6" Windows 11 Pro G870.1362-EX70R-C
Satıcı: Casper Excalibur
125.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 125099.00
CASPER Excalibur G870 i7-13620H 64GB 2TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" W11P Gaming Laptop G870.1362-EX70R-C Satıcı: Casper Excalibur
125.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 125099.00
Casper Excalibur G870 İ7-13620H 64Gb 2Tb Rtx5070 8Gb 165Hz 15.6" W11p Gaming Laptop G870.1362-Ex70r-C
Satıcı: Casper Excalibur
125.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 125099.00
Casper Excalibur G870 i7-13620H 64GB 2TB RTX5070 8GB 165HZ 15.6" W11P Gaming Laptop G870.1362-EX70R-C Satıcı: Casper Excalibur
126.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
7 126199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK