Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.1362-EXA0X-C i7-13620H 64 GB 2 TB NVMe SSD 6 GB RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
92.119,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 92119.06
Casper Excalibur G870.1362-EXA0X-C Intel Core i7-13620H 64GB RAM 2TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
94.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
2 94809
Casper Excalibur G870 i7-13620H 64GB 2TB 6GB RTX4050 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.1362-EXA0X-C - 2 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 92 yorum
94.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 94799.00
Casper Excalibur G870.1362-EXA0X-C Intel Core i7-13620H 64GB RAM 2TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
94.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 94899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK