Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper EXCALIBUR G870.210H-CV60X-C Core 5-210H 24 GB 500 GB SSD 8 GB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
64.483,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 64483.06
Casper Excalibur G870 Series 2 Core 5-210H 24GB 500GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.210H-CV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
65.071,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 65071.02
Casper Excalibur G870 Series 2 Core 5-210H 24GB 500GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.210H-CV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
66.198,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
3 66198.04
CASPER Excalibur G870 Series 2 Core 5-210H 24GB 480GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.210H-CV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
66.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 sn önce
4 66409
Casper Excalibur G870 Series 2 Core 5-210H 24GB 500GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.210H-CV60X-C - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
66.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 66399.00
CASPER Excalibur G870 Series 2 Core 5-210H 24GB 500GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.210H-CV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
66.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 66399.00
Casper Excalibur G870 Series 2 Core 5-210H 24Gb 500Gb Rtx5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.210h-Cv60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
66.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 66399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK