Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.210H-DF60P-C i5-210H 32 GB 1 TB 8 GB RTX5060 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
73.319,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 73319.06
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 5-210H 32GB 1TB 8GB RTX5060 15.6" W11H Gaming Laptop G870.210H-DF60P-C Satıcı: Casper Excalibur
73.891,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 73891.02
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 5-210H 32GB 1TB 8GB RTX5060 15.6" W11H Gaming Laptop G870.210H-DF60P-C Satıcı: Casper Excalibur
75.269,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 75269.04
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 5-210H 32GB 1TB 8GB RTX5060 15.6" Windows 11 Home G870.210H-DF60A-C - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
75.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 75399.00
CASPER Excalibur G870 Series 2 Core 5-210H 32GB 1TB RTX5060 15.6" W11H Gaming Laptop G870.210H-DF60A-C Satıcı: Casper Excalibur
75.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 75399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK