5.0 (3 oy) / 2 yorum
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Casper Excalibur G870.210H-DF60X-C Laptop Fiyatları

Casper Excalibur G870.210H-DF60X-C Core 5 210H 32 GB 1 TB SSD RTX5060 15.6" Full HD Gaming Laptop

Satıcı: Prime

53.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 53599.00
Casper Excalibur G870.210H-DF60X-C i5-210H 32 GB 1 TB 8 GB RTX5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: SerhatBilgisayar1

61.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 61100.00
Casper Excalibur G870 Intel Core 5 210H 32GB 1TB RTX5060 Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar G870.210H-DF60X-C - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Electonics | 30 yorum

61.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 61699.00
Casper Excalibur G870 Intel Core 5 210H 32GB 1TB RTX5060 Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar G870.210H-DF60X-C - 1 TB - 32 GB

Satıcı: GumusBilisimComTr | 30 yorum

61.899,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 61899.09
CASPER Excalibur G870 Series 2 Core 5-210H 32GB 1TB RTX5060 15.6" Dos Gaming Laptop G870.210H-DF60X-C

Satıcı: GumusBilisimComTr

64.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 64999.00
Casper Excalibur G870.210H-DF60X-C i5-210H 32 GB 1 TB 8 GB RTX5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: CasperExcalibur

70.029,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 70029.06
Casper Excalibur G870.210H-DF60X-C Core 5 210H 32 GB 1 TB SSD RTX5060 15.6" Full HD Gaming Laptop

Satıcı: Casper Excalibur

70.657,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 70657.02
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 5-210H 32GB 1TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.210H-DF60X-C

Satıcı: Casper Excalibur

71.891,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 71891.54
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 5-210H 32GB 1TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.210H-DF60X-C

Satıcı: Casper Excalibur

72.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 72109
CASPER Excalibur G870 Series 2 Core 5-210H 32GB 1TB RTX5060 15.6" Dos Gaming Laptop G870.210H-DF60X-C

Satıcı: Casper Excalibur

72.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 72099.00
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 5-210H 32Gb 1Tb 8Gb Rtx5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.210h-Df60x-C

Satıcı: Casper Excalibur

72.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

11 72099.00

Casper Excalibur G870.210H-DF60X-C Laptop Fiyat Geçmişi

Casper Excalibur G870.210H-DF60X-C Laptop Temel Özellikleri

Casper Excalibur G870.210H-DF60X-C Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Kalınlık 24.0 mm
• Ağırlık 2.50 kg
• Renk Koyu Gri
• Gövde Malzemesi Metal

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 5
• İşlemci Modeli Intel Core 5 210H
• İşlemci Temel Frekans 2.20 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.80 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.60 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği (2.20 - 4.80 GHz) 4 x Verimlilik Çekirdeği (1.60 - 3.60 GHz)
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 1 TB
• Depolama Desteği 2 x M.2 SSD

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• HDMI Var
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri RGB Aydınlatma (16M Renk)
• Diğer Özellikler Dolby Digital Ses 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 61.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.4 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Execution Units 48 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Casper Excalibur G870.210H-DF60X-C Laptop Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Seyid M****** M**** Profil Resmi

13 yorum

Seyid M****** M**** Epey ürün ve satıs yapılan liklerdeki ürünler farklı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Seyid M****** M**** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.