Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.210H-DX60X-C i5-210H 32 GB 2 TB 8 GB RTX5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
79.241,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 79241.06
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 5-210H 32GB 2TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.210H-DX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
79.967,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
2 79967.02
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 5-210H 32GB 2TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.210H-DX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
81.348,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 81348.54
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 5-210H 32GB 2TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.210H-DX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
81.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 81609
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 5-210H 32GB 2TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos G870.210H-DX60X-C - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
81.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 81599.00
CASPER Excalibur G870 Series 2 Core 5-210H 32GB 2TB RTX5060 15.6" Dos Gaming Laptop G870.210H-DX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
81.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 81599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK