Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
CASPER Excalibur G870 Series 2 Core 5-210H 64GB 1TB RTX5060 15.6" Dos Gaming Laptop G870.210H-EF60X-C Satıcı: GumusBilisimComTr
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 79999.00
Casper Excalibur G870.210H-EF60X-C i5-210H 64 GB 1 TB 8 GB RTX5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
89.863,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
2 89863.06
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 5-210H 64GB 1TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.210H-EF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
90.649,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 90649.02
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 5-210H 64GB 1TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.210H-EF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
92.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 92509
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 5-210H 64GB 1TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos G870.210H-EF60X-C - 1 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur
92.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
5 92499.00
CASPER Excalibur G870 Series 2 Core 5-210H 64GB 1TB RTX5060 15.6" Dos Gaming Laptop G870.210H-EF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
92.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 92499.00
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 5-210H 64GB 1TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.210H-EF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
92.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
7 92499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK