Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.210H-EN60X-C i5-210H 64 GB 2 TB+2 TB RTX5060 8 GB 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
115.901,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 115901.06
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 5-210H 64GB 2TB+2TB RTX5060 8GB 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.210H-EN60X-C Satıcı: Casper Excalibur
116.913,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 116913.02
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 5-210H 64GB 2TB+2TB RTX5060 8GB 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.210H-EN60X-C Satıcı: Casper Excalibur
119.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 119309
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 5-210H 64GB 2TB+2TB RTX5060 8GB 15.6" Freedos G870.210H-EN60X-C - 4 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur
119.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 119299.00
CASPER Excalibur G870 Series 2 Core 5-210H 64GB 2TB+2TB RTX5060 15.6" Dos Gaming Laptop G870.210H-EN60X-C Satıcı: Casper Excalibur
119.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 119299.00
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 5-210H 64Gb 2Tb+2Tb Rtx5060 8Gb 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.210h-En60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
119.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 119299.00
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 5-210H 64GB 2TB+2TB RTX5060 8GB 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.210H-EN60X-C Satıcı: Casper Excalibur
120.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
7 120199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK