Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.240H-BV60X-C Core 7-240H 16 GB 500 GB 8 GB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
64.953,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 64953.06
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 7-240H 16GB 500GB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.240H-BV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
65.561,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 65561.02
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 7-240H 16GB 500GB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.240H-BV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
66.680,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 66680.54
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 7-240H 16GB 480GB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.240H-BV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
66.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
4 66909
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 7-240H 16GB 500GB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G870.240H-BV60X-C - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
66.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 66899.00
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 7-240H 16Gb 500Gb 8Gb Rtx5060 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.240h-Bv60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
66.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
6 66899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK