Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper EXCALIBUR G870.240H-CV60X-C Core 7-240H 24 GB 500 GB SSD 8 GB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
70.875,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 70875.06
Casper Excalibur G870 Seires 2 Core 7-240H 24GB 500GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.240H-CV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
71.539,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 71539.02
Casper Excalibur G870 Seires 2 Core 7-240H 24GB 500GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.240H-CV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
72.760,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 72760.04
CASPER Excalibur G870 Seires 2 Core 7-240H 24GB 480GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.240H-CV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
72.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
4 73009
Casper Excalibur G870 Series 2 Core 7-240H 24GB 500GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.240H-CV60X-C - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
72.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 72999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK