Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.240H-DF60X-C Core 7-240H 32 GB 1 TB 8 GB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
74.165,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 74165.06
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 7-240H 32GB 1TB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.240H-DF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
74.773,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 74773.02
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 7-240H 32GB 1TB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.240H-DF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
76.137,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 76137.54
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 7-240H 32GB 1TB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.240H-DF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
76.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
4 76309
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 7-240H 32GB 1TB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G870.240H-DF60X-C - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
76.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 76299.00
CASPER Excalibur G870 Series 2 Core 7-240H 32GB 1TB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Dos Laptop G870.240H-DF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
76.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 76299.00
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 7-240H 32Gb 1Tb 8Gb Rtx5060 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.240h-Df60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
76.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
7 76299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK