Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G870.240H-DV60X-C Core 7-240H 32 GB 500 GB 8 GB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
72.567,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 72567.06
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 7-240H 32GB 500GB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.240H-DV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
73.205,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 73205.02
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 7-240H 32GB 500GB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.240H-DV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
74.497,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 74497.04
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 7-240H 32GB 480GB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.240H-DV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
74.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 74709
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 7-240H 32GB 500GB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G870.240H-DV60X-C - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
74.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 74699.00
CASPER Excalibur G870 Series 2 Core 7-240H 32GB 500GB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Dos Laptop G870.240H-DV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
74.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 74699.00
Casper Excalibur G870 Series 2 Intel Core 7-240H 32Gb 500Gb 8Gb Rtx5060 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G870.240h-Dv60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
74.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
7 74699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK