Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-BF50A-C i7-13620H 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
72.473,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 72473.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-BF50A-C Satıcı: Casper Excalibur
73.107,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 73107.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-BF50A-C Satıcı: Casper Excalibur
74.400,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 74400.54
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-BF50A-C Satıcı: Casper Excalibur
74.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 74609
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Windows 11 Home G880.1362-BF50A-C - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
74.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 74599.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 16Gb 1Tb 8Gb Rtx5050 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G880.1362-Bf50a-C
Satıcı: Casper Excalibur
74.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
6 74599.00
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Windows 11 Home G880.1362-BF50A-C - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Gönül Sokak
78.239,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 78239.04
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK