Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-BF50X-C i7-13620H 16 GB 1 TB 8 GB RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
68.995,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
1 68995.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
69.579,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 69579.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
70.830,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
3 70830.04
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
70.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
4 71009
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos G880.1362-BF50X-C - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
70.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 70999.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 16Gb 1Tb 8Gb Rtx5050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Bf50x-C
Satıcı: Casper Excalibur
70.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
6 70999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK