Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-BFJ0A-C i7-13620H 16 GB 1 TB 6 GB RTX3050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
59.125,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 59125.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-BFJ0A-C Satıcı: Casper Excalibur
59.681,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
2 59681.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-BFJ0A-C Satıcı: Casper Excalibur
60.697,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
3 60697.54
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-BFJ0A-C Satıcı: Casper Excalibur
60.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 60909
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Windows 11 Home G880.1362-BFJ0A-C - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
60.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 60899.00
CASPER Excalibur G880 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165Hz 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-BFJ0A-C Satıcı: Casper Excalibur
60.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 60899.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 16Gb 1Tb 6Gb Rtx3050 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G880.1362-Bfj0a-C
Satıcı: Casper Excalibur
60.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
7 60899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK