Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-BFJ0X-C i7-13620H 16 GB 1 TB 6 GB RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
55.647,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 55647.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BFJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
56.153,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
2 56153.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BFJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
57.127,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 57127.04
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BFJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
57.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
4 57309
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos G880.1362-BFJ0X-C - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
57.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 57299.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 16Gb 1Tb 6Gb Rtx3050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Bfj0x-C
Satıcı: Casper Excalibur
57.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önce
6 57299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK