Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-BV50A-C i7-13620H 16 GB 500 GB SSD 8 GB RTX5050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
70.687,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 70687.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-BV50A-C Satıcı: Casper Excalibur
71.245,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 71245.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-BV50A-C Satıcı: Casper Excalibur
72.567,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 72567.04
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 480GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-BV50A-C Satıcı: Casper Excalibur
72.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 72709
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar G880.1362-BV50A-C - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
72.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 72699.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 16Gb 500Gb 8Gb Rtx5050 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G880.1362-Bv50a-C
Satıcı: Casper Excalibur
72.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önce
6 72699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK