Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-BV60A-C i7-13620H 16 GB 500 GB RTX506015.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
75.011,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 75011.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-BV60A-C Satıcı: Casper Excalibur
75.655,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 75655.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB RTX5060 8GB 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-BV60A-C Satıcı: Casper Excalibur
77.006,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 77006.04
CASPER Excalibur G880 i7-13620H 16GB 480GB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-BV60A-C Satıcı: Casper Excalibur
77.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 sn önce
4 77209
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar G880.1362-BV60A-C
Satıcı: Casper Excalibur
77.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 77199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK