Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-BV60R-C i7-13620H 16 GB 500 GB RTX5060 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
81.403,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 81403.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" W11P Gaming Laptop G880.1362-BV60R-C Satıcı: Casper Excalibur
82.123,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 82123.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB RTX5060 8GB 165HZ 15.6" W11P Gaming Laptop G880.1362-BV60R-C Satıcı: Casper Excalibur
83.568,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 83568.04
CASPER Excalibur G880 i7-13620H 16GB 480GB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" W11P Gaming Laptop G880.1362-BV60R-C Satıcı: Casper Excalibur
83.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 83809
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar G880.1362-BV60R-C
Satıcı: Casper Excalibur
83.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 83799.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 16Gb 500Gb Rtx5060 8Gb 165Hz 15.6" W11p Gaming Laptop G880.1362-Bv60r-C
Satıcı: Casper Excalibur
83.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
6 83799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK