Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-BV60X-C i7-13620H 16 GB 500 GB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
71.533,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 71533.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
72.127,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 72127.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB RTX5060 8GB 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
73.435,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
3 73435.54
CASPER Excalibur G880 i7-13620H 16GB 480GB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
73.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 sn önce
4 73609
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G880.1362-BV60X-C
Satıcı: Casper Excalibur
73.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 73599.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 16Gb 500Gb Rtx5060 8Gb 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Bv60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
73.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 73599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK