Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-BV70X-C i7-13620H 16 GB 500 GB 8 GB RTX5070 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
82.061,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
1 82061.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5070 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
82.809,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 82809.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5070 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
84.243,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
3 84243.54
CASPER Excalibur G880 i7-13620H 16GB 480GB 8GB RTX5070 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
84.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 84509
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5070 165Hz 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G880.1362-BV70X-C
Satıcı: Casper Excalibur
84.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 84499.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 16Gb 500Gb 8Gb Rtx5070 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Bv70x-C
Satıcı: Casper Excalibur
84.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
6 84499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK