Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-BVA0X-C i7-13620H 16 GB 500 GB NVMe SSD 6 GB RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
60.253,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 60253.06
Casper Excalibur G880.1362-BVA0X-C Intel Core İ7-13620H 16GB Ram 500GB Nvme SSD 6gb RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
61.855,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 61855.54
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500 GB 6GB RTX4050 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BVA0X-C - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 1 yorum
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 61999.00
CASPER Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB 6GB RTX4050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BVA0X-C Satıcı: Casper Excalibur
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 61999.00
Casper Excalibur G880.1362-Bva0x-C Intel Core İ7-13620H 16Gb Ram 500Gb Nvme Ssd 6Gb Rtx4050 165Hz Freedos
Satıcı: Casper Excalibur
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 61999.00
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500 GB 6GB RTX4050 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BVA0X-C - 16 GB
Satıcı: Tekno-Net | 1 yorum
286.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 286800.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK