Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-BVJ0X-C i7-13620H 16 GB 500 GB 6 GB RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
53.861,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 53861.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BVJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
54.291,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 54291.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BVJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
55.293,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 55293.54
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 480GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BVJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
55.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
4 55409
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G880.1362-BVJ0X-C - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 1 yorum
55.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 55399.00
CASPER Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB 6GB RTX3050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
55.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 55399.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 16Gb 500Gb 6Gb Rtx3050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Bvj0x-C
Satıcı: Casper Excalibur
55.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
7 55399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK