Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-BX50X-C i7-13620H 16 GB 2 TB SSD 8 GB RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
78.865,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 78865.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BX50X-C Satıcı: Casper Excalibur
79.575,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 79575.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BX50X-C Satıcı: Casper Excalibur
80.962,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 80962.54
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BX50X-C Satıcı: Casper Excalibur
81.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
4 81209
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G880.1362-BX50X-C - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
81.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
5 81199.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 16Gb 2Tb 8Gb Rtx5050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Bx50x-C
Satıcı: Casper Excalibur
81.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 81199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK