Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-BXJ0X-C i7-13620H 16 GB 2 TB 6 GB RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
65.517,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 65517.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 2TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BXJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
66.149,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 66149.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 2TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BXJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
67.259,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
3 67259.54
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 2TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-BXJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
67.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 67509
Casper Excalibur G880 i7-13620H 16GB 2TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos G880.1362-BXJ0X-C - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
67.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 67499.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 16Gb 2Tb 6Gb Rtx3050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Bxj0x-C
Satıcı: Casper Excalibur
67.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 67499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK