Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper EXCALIBUR G880.1362-CF50X-C Core i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
73.225,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 73225.06
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5050 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
73.793,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 73793.02
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5050 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
75.172,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 75172.54
CASPER Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5050 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
75.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 75309
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5050 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CF50X-C - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
75.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 75299.00
Casper Excalibur G880 Core İ7-13620H 24Gb 1Tb 8Gb Rtx5050 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Cf50x-C
Satıcı: Casper Excalibur
75.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
6 75299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK