Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-CF60A-C i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
81.027,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
1 81027.06
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5060 15.6" W11 Home Gaming Laptop G880.1362-CF60A-C Satıcı: Casper Excalibur
81.731,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 81731.02
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5060 15.6" W11 Home Gaming Laptop G880.1362-CF60A-C Satıcı: Casper Excalibur
83.182,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 83182.04
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5060 15.6" W11 Home Gaming Laptop G880.1362-CF60A-C - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
83.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 83399.00
Casper Excalibur G880 Core İ7-13620H 24Gb 1Tb 8Gb Rtx5060 15.6" W11 Home Gaming Laptop G880.1362-Cf60a-C
Satıcı: Casper Excalibur
83.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
5 83399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK