Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-CF60X-C i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
77.549,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 77549.06
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
78.203,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 78203.02
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
79.611,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
3 79611.54
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CF60X-C - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
79.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 79799.00
Casper Excalibur G880 Core İ7-13620H 24Gb 1Tb 8Gb Rtx5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Cf60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
79.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
5 79799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK